Webasto Alize 2 12V 16 mm grijač - KA12014300
Zalihe:
Rasprodano
  • Naše cijene su pregovarive. Jamstvo najniže cijene!
  • Međunarodna dostava DHL, UPS, FedEx, PostNL
  • Plaćajte prije ili nakon isporuke s Klarna
  • Kupci nas ocjenjuju s ocjenom 8.6
Imate pitanja o ovom proizvodu? Kontaktirajte nas!
Webasto Alize 2 12V 16 mm grijač - KA12014300 Webasto Alize 2 12V 16 mM grijač je kompaktan i moćan grijač zraka za kampere, karavane i brodove. Grijač ima kapacitet od 2 kW i može zagrijati maksimalni prostor od 15 m³. Grijač je opremljen termostatom tako da možete postaviti temperaturu u sobi. Grijač je također opremljen timerom, tako da možete postaviti grijač da se automatski nastavlja ili isključuje. Značajke: Snaga: 2 kW Raspon temperature: 5 do 30 ° C Kapacitet grijanja: 15 m³ Termostat Timer Fuel: Dizel Potrošnja goriva: 0,25 litara/sat Razina zvuka: 52 dB Dimenzije: 220 x 120 x 110 mm Težina: 2,5 kg Specifikacije: 2,5 kg: Broj članka: KA12014300 Ulazni napon: 12 V Priključak goriva: 6 mm Promjer ispuha: 16 mm Promjer napajanja zraka: 120 mm Promjer ispuha zraka: 120 mm
SKU: 11111-NIM-KA12014300
Boja: Zwart
Vrijeme isporuke: 1 - 4 Werkdagen
Materijal: Aluminium
Marka: Webasto
Šifra dobavljača: 3411795
Stanje proizvoda: Ongebruikt
Napon: 12V
Tako radi licitiranje
1. Odaberite proizvod
Odaberite željeni proizvod iz našeg širokog asortimana
2. Postavite svoju ponudu
Unesite neobavezni iznos koji želite ponuditi.
3. Čekajte na odgovor
Ocijenit ćemo vašu ponudu i obavijestiti vas o odobrenju ili protupredlogu.
4. Cijena dogovorena
Slažemo li se oboje o cijeni? Ako da, naručite.
5. Platite svoju narudžbu
Naručite i platite prije ili nakon isporuke.
6. Primite svoj proizvod
Odaberite osobno preuzimanje ili neka naši zaposlenici pošalju vašu narudžbu širom svijeta.
Često postavljana pitanja
Fotografije:
Cijene i Ponude:
U Outlet Specialist možete ponuditi cijenu na prikazanu cijenu.
Ako vaša ponuda bude prihvaćena, automatski ćete primiti račun.
Ako vaša ponuda ne bude prihvaćena, poslat ćemo vam neobavezujući protupredlog.
Ponuda je obvezujuća:
Čim vaša ponuda bude prihvaćena, automatski će se kreirati narudžba za vas.
Vraćanje:
U načelu, kupljeni artikli se ne mogu vraćati. Ako ste pogrešno naručili artikl i želite ga vratiti?
Napomena: oduzimamo 20% od iznosa kupnje za obradu.
Isporuka i Preuzimanje:
Većina proizvoda koji se prikazuju online dostupna je odmah iz skladišta (u 99% slučajeva).