Den gjennomsnittlige brønnen LRS-350-48 er en ekstremt pålitelig mat som er spesialdesignet for applikasjoner som krever en konstant og stabil strøm. Med en imponerende kraft på 350W, en utgang på 48V og en strøm på 7A, tilbyr denne strømforsyningen den ideelle løsningen for forskjellige elektriske systemer.
Slik fungerer budgivning
1. Velg produktet
2. Legg inn budet ditt
3. Vent på svar
4. Pris bekreftet
5. Betal bestillingen din
6. Motta produktet ditt
Ofte stilte spørsmål
Bilder:
Priser & Bud:
Hos Outlet Specialist kan du legge inn et bud på den viste prisen.
Dersom budet ditt blir akseptert, vil du automatisk motta en faktura.
Dersom budet ditt ikke blir akseptert, sender vi deg et uforpliktende motbud.
Bud er Bindende:
Så snart budet ditt er akseptert, opprettes det automatisk en bestilling for deg.
Retur:
I prinsippet kan kjøp ikke returneres. Har du bestilt feil vare og ønsker å returnere den?
Vær oppmerksom på at vi trekker 20% av kjøpesummen for håndtering.