Zasilacz sieciowy Mean Well LRS-350-48 - 350W - 48V - 7A
Stan magazynowy:
Wyprzedane
  • Nasze ceny są negocjowalne. Gwarancja najniższej ceny!
  • Wysyłka na cały świat DHL, UPS, FedEx, PostNL
  • Zapłać przed lub po dostawie z Klarna
  • Klienci oceniają nas na 8.6
Masz pytania dotyczące tego produktu? Prosimy o kontakt!
Mean Well LRS-350-48 to niezwykle niezawodny zasilacz zaprojektowany specjalnie do zastosowań wymagających stałego i stabilnego prądu. Dzięki imponującej mocy 350W, napięciu wyjściowemu 48V i natężeniu prądu 7A, zasilacz ten stanowi idealne rozwiązanie dla różnych systemów elektrycznych.
SKU: 22222-RHGC-LRS-350-48
Kolor: Zilver
Czas dostawy: Op voorraad - 1 tot 4 Werkdagen
Brand: Mean Well
Dostawca Kod produktu: 40009628
Stan produktu: Ongebruikt
Tak działa składanie ofert
1. Wybierz produkt
Wybierz pożądany produkt z naszej szerokiej oferty
2. Złóż swoją ofertę
Wprowadź dobrowolnie kwotę, którą chcesz zaoferować.
3. Czekaj na odpowiedź
Ocenimy Twoją ofertę i przekażemy Ci akceptację lub kontrpropozycję.
4. Zgoda na cenę
Czy obie strony zgadzają się co do ceny? Złóż zamówienie.
5. Zapłać za swoje zamówienie
Złóż zamówienie i zapłać przed lub po dostawie.
6. Odbierz swój produkt
Często zadawane pytania
Zdjęcia:
Ceny i Licytacje:
W Outlet Specialist możesz złożyć ofertę na wyświetlaną cenę.
Jeśli twoja oferta zostanie zaakceptowana, automatycznie otrzymasz fakturę.
Jeśli twoja oferta nie zostanie zaakceptowana, prześlemy ci niezobowiązującą propozycję.
Oferta jest Wiążąca:
Gdy twoja oferta zostanie zaakceptowana, automatycznie zostanie dla ciebie utworzone zamówienie.
Zwroty:
Zasadniczo zakupy nie mogą być zwracane. Czy zamówiłeś niewłaściwy artykuł i chcesz go zwrócić?
Uwaga pobieramy 20% wartości zakupu za obsługę.
Dostawa i Odbiór:
Większość produktów wyświetlanych online jest dostępna od ręki (w 99% przypadków).