Vetus ZINKAS45C Shaft anode for propeller shaft mounting 45 mm
Купити зараз:
Акції:
Тільки в наявності 1 товар в наявності
  • Наші ціни підлягають обговоренню. Гарантія найнижчої ціни!
  • Доставка по всьому світу DHL, UPS, FedEx, PostNL
  • Сплачуйте до або після доставки з Klarna
  • Клієнти оцінюють нас на 8.6
Питання про цей продукт? Будь ласка, зв'яжіться з нами!
Vetus ZINKAS45C Zinkanode voor Schroefas 45 mm
Bescherm de vitale onderdelen van uw boot tegen corrosie met de Vetus ZINKAS45C. Deze hoogwaardige zinkanode is specifiek ontworpen voor montage op een schroefas met een diameter van 45 mm. Het is een onmisbaar onderdeel voor iedere booteigenaar die schade door elektrolyse aan de schroef en de as wil voorkomen, vooral bij gebruik in zout of brak water.
Productomschrijving
Belangrijkste kenmerken
  • Effectieve bescherming: Voorkomt galvanische corrosie op de schroefas en propeller.
  • Perfecte pasvorm: Speciaal ontwikkeld voor schroefassen met een diameter van 45 mm.
  • Eenvoudige montage: Bestaat uit twee delen die stevig om de as worden geklemd.
  • Duurzaam materiaal: Gemaakt van kwalitatief zink voor een lange levensduur in zout water.
  • Hydrodynamisch design: Ontworpen om de waterweerstand tijdens het varen te minimaliseren.
Productspecificaties
  • Merk: Vetus
  • Type: ZINKAS45C
  • Materiaal: Zink (geschikt voor zout water)
  • Geschikt voor asdiameter: 45 mm
  • Type montage: Op de schroefas (klemmontage)
  • Buitendiameter: 85 mm
  • Lengte van de anode: 91 mm
  • Gewicht: 1.55 kilogram
  • Inclusief bevestigingsbouten en moeren: Ja
  • Aantal delen: 2 helften voor eenvoudige installatie zonder de as te demonteren
SKU: 11111-V15-ZINKAS45C
Час доставки: Op voorraad - 1 tot 4 Werkdagen
Матеріал: Zink
Бренд: Vetus
Код товару постачальника: ZINKAS45C
Стан товару: Ongebruikt
Ось як працює аукціон
1. Виберіть продукт
Виберіть бажаний продукт з нашого широкого асортименту
2. Зробіть свою пропозицію
Введіть суму, яку ви хочете запропонувати, без зобов'язань.
3. Чекайте на відповідь
Ми оцінемо вашу пропозицію і надамо вам згоду або контрпропозицію.
4. Угода по ціні
Чи погоджуємося ми обидва з ціною? Тоді оформіть замовлення.
5. Оплатіть своє замовлення
Оформіть своє замовлення та оплатіть до або після доставки.
6. Отримайте свій продукт
Виберіть самовивіз або дозвольте нашим співробітникам доставити ваше замовлення по всьому світу.
Поширені запитання
Фото:
Ціни та торги:
В Outlet Specialist ви можете зробити пропозицію на показану ціну.
Якщо ваша пропозиція буде прийнята, ви автоматично отримаєте рахунок.
Якщо ваша пропозиція не буде прийнята, ми надішлемо вам необов'язкову контрпропозицію.
Пропозиція є обов'язковою:
Як тільки ваша пропозиція буде прийнята, для вас автоматично буде створено замовлення.
Повернення:
Зверніть увагу, ми утримуємо 20% від суми покупки за обробку.
Доставка та самовивіз:
Більшість продуктів, які показуються онлайн, доступні для негайної доставки (в 99% випадків).