Нагрівач Webasto Alize 2 12V 16 мм - KA12014300
Акції:
Розпродано
  • Наші ціни підлягають обговоренню. Гарантія найнижчої ціни!
  • Доставка по всьому світу DHL, UPS, FedEx, PostNL
  • Сплачуйте до або після доставки з Klarna
  • Клієнти оцінюють нас на 8.6
Питання про цей продукт? Будь ласка, зв'яжіться з нами!
Обігрівач Webasto Alize 2 12V 16 mm - KA12014300 Обігрівач Webasto Alize 2 12V 16 mm - це компактний і потужний повітряний обігрівач для будинків на колесах, караванів і човнів. Обігрівач має потужність 2 кВт і може обігріти приміщення об'ємом до 15 м³. Обігрівач оснащений термостатом, завдяки якому ви можете регулювати температуру в приміщенні. Обігрівач також оснащений таймером, тому ви можете налаштувати автоматичне ввімкнення або вимкнення обігрівача. Характеристики: Потужність: 2 кВт Діапазон температур: від 5 до 30 °C Обігрівальна здатність: 15 м³ Термостат Таймер Паливо: дизель Витрата палива: 0,25 л/год Рівень шуму: 52 дБ Розміри: 220 x 120 x 110 мм Вага: 2,5 кг Технічні характеристики: Артикул: KA12014300 Вхідна напруга: 12 В Паливний патрубок: 6 мм Діаметр вихідного отвору: 16 мм Діаметр вхідного отвору для повітря: 120 мм Діаметр вихідного отвору для повітря: 120 мм
SKU: 11111-NIM-KA12014300
Колір: Zwart
Час доставки: 1 - 4 Werkdagen
Матеріал: Aluminium
Бренд: Webasto
Код товару постачальника: 3411795
Стан товару: Ongebruikt
Напруга: 12V
Ось як працює аукціон
1. Виберіть продукт
Виберіть бажаний продукт з нашого широкого асортименту
2. Зробіть свою пропозицію
Введіть суму, яку ви хочете запропонувати, без зобов'язань.
3. Чекайте на відповідь
Ми оцінемо вашу пропозицію і надамо вам згоду або контрпропозицію.
4. Угода по ціні
Чи погоджуємося ми обидва з ціною? Тоді оформіть замовлення.
5. Оплатіть своє замовлення
Оформіть своє замовлення та оплатіть до або після доставки.
6. Отримайте свій продукт
Виберіть самовивіз або дозвольте нашим співробітникам доставити ваше замовлення по всьому світу.
Поширені запитання
Фото:
Ціни та торги:
В Outlet Specialist ви можете зробити пропозицію на показану ціну.
Якщо ваша пропозиція буде прийнята, ви автоматично отримаєте рахунок.
Якщо ваша пропозиція не буде прийнята, ми надішлемо вам необов'язкову контрпропозицію.
Пропозиція є обов'язковою:
Як тільки ваша пропозиція буде прийнята, для вас автоматично буде створено замовлення.
Повернення:
Зверніть увагу, ми утримуємо 20% від суми покупки за обробку.
Доставка та самовивіз:
Більшість продуктів, які показуються онлайн, доступні для негайної доставки (в 99% випадків).