Гідрофорний насос для прісної води Gianneschi 12В | 45л/хв - ECOJET-1B-12V
Акції:
Розпродано
  • Наші ціни підлягають обговоренню. Гарантія найнижчої ціни!
  • Доставка по всьому світу DHL, UPS, FedEx, PostNL
  • Сплачуйте до або після доставки з Klarna
  • Клієнти оцінюють нас на 8.6
Питання про цей продукт? Будь ласка, зв'яжіться з нами!
Gianneschi ECOJET-1B-12V: опис продукту
  • Полив саду: ECOJET-1B-12V можна використовувати для поливу газону, рослин і квітів.
  • Човни: Насос можна використовувати для відкачування води з трюму вашого човна.
Особливості:
  • Самовсмоктуючий: ECOJET-1B-12V може всмоктувати воду на глибину до 8 метрів.
  • Компактний і легкий: Насос компактний і легкий, тому його легко транспортувати та встановлювати.
  • Легко встановлюється: Насос простий в установці та використанні.
Технічні характеристики:
  • Напруга: 12V
  • Споживана потужність: 5A
  • Швидкість потоку: 45 л/хв
  • Максимальний напір: 25 метрів
  • Максимальна глибина всмоктування: 8 метрів
  • Підключення: 1/2" BSP
  • Температурний діапазон: від 0°C до 40°C
  • Матеріал: нержавіюча сталь, пластик
  • Розміри: 180 x 110 x 130 мм
SKU: 11111-MTO-ECOJET-1B-12V
Колір: Wit
Час доставки: Op voorraad - 1 tot 4 Werkdagen
Матеріал: Brons
Бренд: Gianneschi
Стан товару: Showroom model
Напруга: 12V
Ось як працює аукціон
1. Виберіть продукт
Виберіть бажаний продукт з нашого широкого асортименту
2. Зробіть свою пропозицію
Введіть суму, яку ви хочете запропонувати, без зобов'язань.
3. Чекайте на відповідь
Ми оцінемо вашу пропозицію і надамо вам згоду або контрпропозицію.
4. Угода по ціні
Чи погоджуємося ми обидва з ціною? Тоді оформіть замовлення.
5. Оплатіть своє замовлення
Оформіть своє замовлення та оплатіть до або після доставки.
6. Отримайте свій продукт
Виберіть самовивіз або дозвольте нашим співробітникам доставити ваше замовлення по всьому світу.
Поширені запитання
Фото:
Ціни та торги:
В Outlet Specialist ви можете зробити пропозицію на показану ціну.
Якщо ваша пропозиція буде прийнята, ви автоматично отримаєте рахунок.
Якщо ваша пропозиція не буде прийнята, ми надішлемо вам необов'язкову контрпропозицію.
Пропозиція є обов'язковою:
Як тільки ваша пропозиція буде прийнята, для вас автоматично буде створено замовлення.
Повернення:
Зверніть увагу, ми утримуємо 20% від суми покупки за обробку.
Доставка та самовивіз:
Більшість продуктів, які показуються онлайн, доступні для негайної доставки (в 99% випадків).