Блок живлення змінного струму Mean Well LRS-350-48 - 350 Вт - 48 В - 7 А
Акції:
Розпродано
  • Наші ціни підлягають обговоренню. Гарантія найнижчої ціни!
  • Доставка по всьому світу DHL, UPS, FedEx, PostNL
  • Сплачуйте до або після доставки з Klarna
  • Клієнти оцінюють нас на 8.6
Питання про цей продукт? Будь ласка, зв'яжіться з нами!
SKU: 22222-RHGC-LRS-350-48
Колір: Zilver
Час доставки: Op voorraad - 1 tot 4 Werkdagen
Бренд: Mean Well
Код товару постачальника: 40009628
Стан товару: Ongebruikt
Ось як працює аукціон
1. Виберіть продукт
Виберіть бажаний продукт з нашого широкого асортименту
2. Зробіть свою пропозицію
Введіть суму, яку ви хочете запропонувати, без зобов'язань.
3. Чекайте на відповідь
Ми оцінемо вашу пропозицію і надамо вам згоду або контрпропозицію.
4. Угода по ціні
Чи погоджуємося ми обидва з ціною? Тоді оформіть замовлення.
5. Оплатіть своє замовлення
Оформіть своє замовлення та оплатіть до або після доставки.
6. Отримайте свій продукт
Виберіть самовивіз або дозвольте нашим співробітникам доставити ваше замовлення по всьому світу.
Поширені запитання
Фото:
Ціни та торги:
В Outlet Specialist ви можете зробити пропозицію на показану ціну.
Якщо ваша пропозиція буде прийнята, ви автоматично отримаєте рахунок.
Якщо ваша пропозиція не буде прийнята, ми надішлемо вам необов'язкову контрпропозицію.
Пропозиція є обов'язковою:
Як тільки ваша пропозиція буде прийнята, для вас автоматично буде створено замовлення.
Повернення:
Зверніть увагу, ми утримуємо 20% від суми покупки за обробку.
Доставка та самовивіз:
Більшість продуктів, які показуються онлайн, доступні для негайної доставки (в 99% випадків).