Vetus PORTO235 Inlet tal-Arja Marittima tal-Isteel Inossidabbli
Stokk:
Esaurit
  • Il-prezzijiet tagħna huma negozjabbli. Garanzija ta' l-inqas prezz!
  • Trasport globali DHL, UPS, FedEx, PostNL
  • Ħallas qabel jew wara l-kunsinna ma' Klarna
  • Il-klijenti jivvalutawna bi 8.6
Għandek mistoqsijiet dwar dan il-prodott? Ikkuntattjana!
Ħajja u Disinn
Installazzjoni u Użu
Karatteristiċi Ewlieni
  • Ventilazzjoni Ottimali: Iddisinjat għal fornitura u ħruġ effiċjenti ta' arja.
  • Finita Lussuża: Wiċċ ippolitur ta' għoli li jaqbel ma' kull lanċa moderna jew yatch.
  • Installazzjoni Faċli: Adattat għal diversi wiċċijiet fuq il-vapur tiegħek.
Speċifikazzjonijiet tal-Prodott
  • Tip: PORTO235
  • Materjal: Azzar li ma jissaddadx (AISI 316)
  • Finita: Ippolitur ta' għoli
  • Wisa': 235 mm
  • Għoli: 125 mm
  • Fond: 115 mm
  • Applikazzjoni: Adattat għall-forniment ta' arja u ħruġ ta' arja
SKU: 11111-V120-PORTO235
Kulur: Zilver
Żmien ta' ħlas: Op voorraad - 1 tot 4 Werkdagen
Materjal: RVS
Marka: Vetus
Kodiċi tal-fornitur: PORTO235
Kundizzjoni tal-prodott: Gebruikt
Hekk jaħdem il-proċess ta' offerta
1. Agħżel il-prodott
Agħżel il-prodott mixtieq mill-assortiment wiesa' tagħna
2. Ipoġġi l-offerta tiegħek
Imla l-ammont li tixtieq toffri mingħajr obbligu.
3. Stenna għal risposta
Aħna se nivvalutaw l-offerta tiegħek u nipprovdu għalik approvazzjoni jew kontra-offerta.
4. Approva l-prezz
Jekk aħna t-tnejn aħna naqblu dwar il-prezz? Imbagħad ippjana l-ordni.
5. Iħallas l-ordni tiegħek
Ippjana l-ordni tiegħek u iħallas qabel jew wara l-kunsinna.
6. Riċievi l-prodott tiegħek
Agħżel li tiġbor, jew ħalli l-impjegati tagħna jibagħtu l-ordni tiegħek madwar id-dinja.
Mistoqsijiet frekwenti
Ritratti:
Prezzijiet & Offerti:
F'Outlet Specialist tista' tagħmel offerta fuq il-prezz imqajjem.
Jekk offerta tiegħek tiġi aċċettata, tirċievi awtomatikament fattura.
Jekk offerta tiegħek ma tiġix aċċettata, aħna nibgħatu kontra-offerta mingħajr obbligu.
Offerta hija vinkolanti:
Meta offerta tiegħek tiġi aċċettata, ordni awtomatika tiġi maħluqa għalik.
Ritorn:
Innota li aħna nqassmu 20% mill-ammont tal-xiri għall-proċeduri.