Quick VRS30HE 24 - 12V 30AMP DC -DC Converter - FZVRS30H000A01
Stokk:
Esaurit
  • Il-prezzijiet tagħna huma negozjabbli. Garanzija ta' l-inqas prezz!
  • Trasport globali DHL, UPS, FedEx, PostNL
  • Ħallas qabel jew wara l-kunsinna ma' Klarna
  • Il-klijenti jivvalutawna bi 8.6
Għandek mistoqsijiet dwar dan il-prodott? Ikkuntattjana!
Quick VRS30HE 24 - 12V 30A DC -DC Converter - FZVRS30H000A01: Provvista ta 'enerġija stabbli għall-apparati kollha tiegħek
Qed tfittex mod affidabbli u effiċjenti biex tikkonverti t-tensjoni fil-camper, dgħajsa jew trakk tiegħek? Imbagħad il-konvertitur VRS30HE 24 - 12V 30A DC -DC huwa eżattament dak li għandek bżonn! Dan il-konvertitur ta 'kwalità għolja jikkonverti vultaġġ 24V għal 12V, sabiex tkun tista' tuża l-apparati 12V kollha tiegħek mingħajr problemi.
Karatteristiċi:
  • Effiċjenti għolja: Tnaqqas it-telf ta 'enerġija u tiżgura ħajja itwal tal-batterija tiegħek.
  • Disinn kompatt u ħafif: Faċli biex tinstalla fi spazji żgħar.
  • Installazzjoni sempliċi: B'punti ta 'konnessjoni ċari għal installazzjoni malajr u bla problemi.
Speċifikazzjonijiet:
  • Numru tal-Mudell: FZVRS30H000A01
  • Vultaġġ tal-input: 24V DC
  • Vultaġġ tal-ħruġ: 12V DC
  • Kurrent tal-ħruġ: 30a
  • Assi: 360W
  • Dimensjonijiet: 180 x 110 x 60 mm
  • Piż: 1 kg
Vantaġġi:
  • Provvista ta 'enerġija affidabbli: Jiżgura provvista ta 'enerġija stabbli għall-apparati 12V tiegħek.
  • Sikur biex tużah: Funzjonijiet ta 'sigurtà estensivi jipproteġu t-tagħmir tiegħek.
  • Durabbli: Magħmul minn materjali ta 'kwalità għolja għal ħajja ta' servizz twil.
Għal xiex nista 'nuża dan il-konvertitur?
  • Ikel ta 'tagħmir ta' 12V f'kampers, karavans u dgħajjes.
  • Użu ta 'apparati elettroniċi fit-trakkijiet.
  • Applikazzjonijiet barra mill-grilja bħal sistemi ta 'enerġija solari.
Investi fil-konvertitur VRS30HE 24 - 12V 30A DC -DC u jgawdu provvista ta 'enerġija affidabbli u effiċjenti għall-apparati kollha tiegħek!
SKU: 11111-BMC-18244Z
Kulur: Zilver
Żmien ta' ħlas: Op voorraad - 1 tot 4 Werkdagen
Materjal: Aluminium
Marka: Quick
Kodiċi tal-fornitur: 18244Z
Kundizzjoni tal-prodott: Ongebruikt
Voltaj: 12/24V
Hekk jaħdem il-proċess ta' offerta
1. Agħżel il-prodott
Agħżel il-prodott mixtieq mill-assortiment wiesa' tagħna
2. Ipoġġi l-offerta tiegħek
Imla l-ammont li tixtieq toffri mingħajr obbligu.
3. Stenna għal risposta
Aħna se nivvalutaw l-offerta tiegħek u nipprovdu għalik approvazzjoni jew kontra-offerta.
4. Approva l-prezz
Jekk aħna t-tnejn aħna naqblu dwar il-prezz? Imbagħad ippjana l-ordni.
5. Iħallas l-ordni tiegħek
Ippjana l-ordni tiegħek u iħallas qabel jew wara l-kunsinna.
6. Riċievi l-prodott tiegħek
Agħżel li tiġbor, jew ħalli l-impjegati tagħna jibagħtu l-ordni tiegħek madwar id-dinja.
Mistoqsijiet frekwenti
Ritratti:
Prezzijiet & Offerti:
F'Outlet Specialist tista' tagħmel offerta fuq il-prezz imqajjem.
Jekk offerta tiegħek tiġi aċċettata, tirċievi awtomatikament fattura.
Jekk offerta tiegħek ma tiġix aċċettata, aħna nibgħatu kontra-offerta mingħajr obbligu.
Offerta hija vinkolanti:
Meta offerta tiegħek tiġi aċċettata, ordni awtomatika tiġi maħluqa għalik.
Ritorn:
Innota li aħna nqassmu 20% mill-ammont tal-xiri għall-proċeduri.