Vetus PORTO235 Ανοξείδωτο Χάλυβα Ναυτική Είσοδος Αέρα
Απόθεμα:
Εξαντλήθηκε
  • Οι τιμές μας είναι διαπραγματεύσιμες. Εγγύηση χαμηλότερης τιμής!
  • Παγκόσμια αποστολή DHL, UPS, FedEx, PostNL
  • Πληρώστε πριν ή μετά την παράδοση με Klarna
  • Οι πελάτες μας αξιολογούν με 8.6
Ερωτήσεις σχετικά με αυτό το προϊόν; Επικοινωνήστε μαζί μας!
Διαρκεια και Σχεδίαση
Εγκατάσταση και Χρήση
Κύρια Χαρακτηριστικά
  • Βέλτιστος Αερισμός: Σχεδιασμένος για αποδοτική παροχή και απομάκρυνση αέρα.
  • Πολυτελής Φινίρισμα: Υψηλής γυαλάδας επιφάνεια που ταιριάζει σε κάθε σύγχρονη βάρκα ή γιοτ.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Κατάλληλη για διάφορες επιφάνειες στο σκάφος σας.
Προδιαγραφές Προϊόντος
  • Τύπος: PORTO235
  • Υλικό: Ανοξείδωτος Χάλυβας (AISI 316)
  • Φινίρισμα: Υψηλής γυαλάδας
  • Πλάτος: 235 mm
  • Ύψος: 125 mm
  • Βάθος: 115 mm
  • Εφαρμογή: Κατάλληλη για παροχή και απομάκρυνση αέρα
SKU: 11111-V120-PORTO235
Μάρκα: Χρώμα: Zilver
Χρόνος παράδοσης: Op voorraad - 1 tot 4 Werkdagen
Υλικό: Χρώμα: Χρώμα: Χρώμα: RVS
Μάρκα: Vetus
Κατάσταση προϊόντος: Gebruikt
Έτσι λειτουργεί η προσφορά
1. Επιλέξτε το προϊόν
Επιλέξτε το επιθυμητό προϊόν από την ευρεία γκάμα μας
2. Καταθέστε την προσφορά σας
Συμπληρώστε το ποσό που θέλετε να προσφέρετε χωρίς υποχρέωση.
3. Περιμένετε απάντηση
Θα αξιολογήσουμε την προσφορά σας και θα σας παρέχουμε μια έγκριση ή μια αντίπροταση.
4. Συμφωνία τιμής
Είμαστε και οι δύο σύμφωνοι σχετικά με την τιμή; Τότε κάντε την παραγγελία σας.
5. Πληρώστε την παραγγελία σας
Κάντε την παραγγελία σας και πληρώστε πριν ή μετά την παράδοση.
6. Λάβετε το προϊόν σας
Επιλέξτε παραλαβή ή αφήστε τους υπαλλήλους μας να στείλουν την παραγγελία σας παγκοσμίως.
Συχνές ερωτήσεις
Φωτογραφίες:
Τιμές & Προσφορές:
Στο Outlet Specialist μπορείτε να κάνετε προσφορά στην εμφανιζόμενη τιμή.
Εάν η προσφορά σας γίνει αποδεκτή, θα λάβετε αυτόματα ένα τιμολόγιο.
Εάν η προσφορά σας δεν γίνει αποδεκτή, θα σας στείλουμε μια μη δεσμευτική αντίπροταση.
Η προσφορά είναι δεσμευτική:
Μόλις η προσφορά σας γίνει αποδεκτή, θα δημιουργηθεί αυτόματα μια παραγγελία για εσάς.
Επιστροφές:
Σημειώστε ότι θα αφαιρέσουμε το 20% από το ποσό της αγοράς για τις διαδικασίες.