Cummins Onan 13,5 kW ναυτική γεννήτρια ντίζελ 230V | 50 HZ - 13.5MDKDP
Απόθεμα:
Εξαντλήθηκε
  • Οι τιμές μας είναι διαπραγματεύσιμες. Εγγύηση χαμηλότερης τιμής!
  • Παγκόσμια αποστολή DHL, UPS, FedEx, PostNL
  • Πληρώστε πριν ή μετά την παράδοση με Klarna
  • Οι πελάτες μας αξιολογούν με 8.6
Ερωτήσεις σχετικά με αυτό το προϊόν; Επικοινωνήστε μαζί μας!
Αξιόπιστη παροχή ρεύματος στο νερό
Η Cummins Onan 13.5MDKDP είναι μια ισχυρή και ανθεκτική γεννήτρια ντίζελ ειδικά σχεδιασμένη για θαλάσσιες εφαρμογές. Με ισχύ 13,5 kW, παρέχει στο σκάφος σας όλη την ηλεκτρική ενέργεια που χρειάζεται, είτε βρίσκεστε στη θάλασσα είτε στο λιμάνι.
Χαρακτηριστικά:
  • Ψηφιακή οθόνη: Εμφανίζει σημαντικές πληροφορίες όπως τάση, ρεύμα και ώρες λειτουργίας.
  • Φιλικό προς τη συντήρηση: Εύκολη πρόσβαση σε όλα τα εξαρτήματα για τακτική συντήρηση.
Προδιαγραφές:
  • Μοντέλο: Μοντέλο: 13.5MDKDP
  • Ισχύς: 13,5 kW / 13,5 kVA
  • Τάση: 230V
  • Συχνότητα: 230V: 50 Hz
  • Κινητήρας: V2003
  • Ψύξη: Ψύξη: Υγρόψυξη
  • Εκκίνηση: 12V
  • Καύσιμο: Πετρέλαιο
  • Επίπεδο θορύβου: Χαμηλό
  • Πιστοποίηση: πιστοποίηση: CE
Οφέλη:
  • Απολαύστε όλες τις ανέσεις επί του σκάφους, όπως κλιματισμό, φωτισμό και συσκευές.
  • Ιδανικό για ιστιοφόρα, μηχανοκίνητα σκάφη και εμπορικά σκάφη.
Επένδυση στην ψυχική ηρεμία
Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες ή προσφορά.
SKU: 11111-B-13.5MDKDP
Μάρκα: Χρώμα: Wit
Χρόνος παράδοσης: 1 - 3 Weken
Μάρκα: Onan
Κωδικός προϊόντος: Κωδικός προμηθευτή: 255091
Κατάσταση προϊόντος: Ongebruikt
Τάση: 230V
Έτσι λειτουργεί η προσφορά
1. Επιλέξτε το προϊόν
Επιλέξτε το επιθυμητό προϊόν από την ευρεία γκάμα μας
2. Καταθέστε την προσφορά σας
Συμπληρώστε το ποσό που θέλετε να προσφέρετε χωρίς υποχρέωση.
3. Περιμένετε απάντηση
Θα αξιολογήσουμε την προσφορά σας και θα σας παρέχουμε μια έγκριση ή μια αντίπροταση.
4. Συμφωνία τιμής
Είμαστε και οι δύο σύμφωνοι σχετικά με την τιμή; Τότε κάντε την παραγγελία σας.
5. Πληρώστε την παραγγελία σας
Κάντε την παραγγελία σας και πληρώστε πριν ή μετά την παράδοση.
6. Λάβετε το προϊόν σας
Επιλέξτε παραλαβή ή αφήστε τους υπαλλήλους μας να στείλουν την παραγγελία σας παγκοσμίως.
Συχνές ερωτήσεις
Φωτογραφίες:
Τιμές & Προσφορές:
Στο Outlet Specialist μπορείτε να κάνετε προσφορά στην εμφανιζόμενη τιμή.
Εάν η προσφορά σας γίνει αποδεκτή, θα λάβετε αυτόματα ένα τιμολόγιο.
Εάν η προσφορά σας δεν γίνει αποδεκτή, θα σας στείλουμε μια μη δεσμευτική αντίπροταση.
Η προσφορά είναι δεσμευτική:
Μόλις η προσφορά σας γίνει αποδεκτή, θα δημιουργηθεί αυτόματα μια παραγγελία για εσάς.
Επιστροφές:
Σημειώστε ότι θα αφαιρέσουμε το 20% από το ποσό της αγοράς για τις διαδικασίες.