Webasto Alize 2 12V 16 mm нагревател - KA12014300
Склад:
Разпродадени
  • Нашите цени са подлежащи на преговори. Гаранция за най-ниска цена!
  • Световна доставка DHL, UPS, FedEx, PostNL
  • Платете преди или след доставката с Klarna
  • Клиентите оценяват нас с 8.6
Въпроси за този продукт? Моля, свържете се с нас!
Нагревател Webasto Alize 2 12V 16 mm - KA12014300 Нагревателят Webasto Alize 2 12V 16 mm е компактен и мощен въздушен нагревател за кемпери, каравани и лодки. Нагревателят е с мощност 2 kW и може да отоплява площ до 15 m³. Нагревателят е оборудван с термостат, така че можете да настроите температурата в помещението. Отоплителят е оборудван и с таймер, така че можете да настроите отоплителя да се включва или изключва автоматично. Характеристики: Мощност: 2 kW Температурен диапазон: от 5 до 30 °C Отоплителен капацитет: 15 m³ Термостат Таймер Гориво: дизел Разход на гориво: 0,25 л/час Ниво на шум: 52 dB Размери: 220 x 120 x 110 мм Тегло: 2,5 кг Спецификации: Номер на артикула: KA12014300 Входящо напрежение: 12 V Горивна връзка: 6 мм Диаметър на изхода: 16 мм Диаметър на входа за въздух: 120 мм Диаметър на изхода за въздух: 120 мм
SKU: 11111-NIM-KA12014300
цвят: Zwart
Време за доставка: 1 - 4 Werkdagen
Материал: Aluminium
Марка: Webasto
Код на продукта доставчик: 3411795
Състояние на продукта: Ongebruikt
Напрежение: 12V
Така работи наддаването
1. Изберете продукта
Изберете желаното изделие от нашето широко разнообразие
2. Подайте вашето предложение
Попълнете неангажиращата сума, която искате да предложите.
3. Изчакайте отговор
Ние ще оценим вашето предложение и ще ви предоставим одобрение или контрапредложение.
4. Съгласие за цена
Ако и двете страни се съгласяват с цената, направете поръчка.
5. Платете за вашата поръчка
Направете поръчка и платете преди или след доставката.
6. Получете продукта си
Изберете доставка или оставете нашите служители да изпратят вашата поръчка по целия свят.
Често задавани въпроси
Снимки:
Цени & Оферти:
При Outlet Specialist можете да направите оферта на показаната цена.
Ако вашата оферта бъде приета, автоматично ще получите фактура.
Ако вашата оферта не бъде приета, ще ви изпратим неангажираща контраоферта.
Офертата е задължителна:
След като вашата оферта бъде приета, автоматично ще бъде създадена поръчка за вас.
Връщане:
В принцип не можете да върнете покупки. Ако сте поръчали неправилен артикул и желаете да го върнете?
Обърнете внимание, ние удържаме 20% от покупната цена за обработката.
Доставка & Лично получаване:
Повечето продукти, показани онлайн, са налични за доставка веднага (в 99% от случаите).